O Nas


B&C - ona i on - para krakowskich kinomaniaków. Mamy swoje ulubione, niezależne kina, ale to nie znaczy, że unikamy tych komercyjnych. Kochamy filmy w każdej postaci - te klasyczne, jak i najnowsze produkcje - o ile mają w sobie coś do zaoferowania czy przekazania. Nie jesteśmy profesjonalistami, ale mamy swoje własne zdanie, które regularnie wyrażamy na tej stronie.Żeński człon blogu B&C Film - to bibliofilka, która jednocześnie uwielbia kino. Kocha Prousta, Nolana i Baczyńskiego, Dostojewski i Gogol ją intrygują, za to niedzielę lubi spędzić z Allenem. Odpowiedzialna za fanpage bloga na facebooku i twitterze oraz swoją osobistą stronę na tumblrze.


Męska część B&C. Ciekawi go wszystko, co związane z filmami, więc nie zamyka się na żadne kinowe doznanie. Uwielbia science-fiction, a w szczególności Gwiezdne Wojny, Powrót do przyszłości oraz wszelakiego Batmana. Nie pogardzi jednak też: sensacją, komedią, kryminałem, animacją, a najlepiej mieszanką tego wszystkiego. Obecnie w kręgu jego zainteresowań znajdują się głównie ekranizacje komiksów.


Osoba odpowiedzialna za wygląd B&C Film, od czasu do czasu pisząca także recenzje. Interesuje się biologią, rysunkiem, a także lubi czytać. Chciałaby kiedyś napisać tak świetne opowiadanie, jak miewa sny. Uwielbia twórczość Tolkiena i zbiera najdziwniejsze wydania jego książek. Ma manię oglądania filmów animowanych i maltretowania innych, by także to robili.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią dotyczącą recenzji z innymi!